Idea BodyQuest

Nieustannie poddawani stresom, uginani pod naporem problemów, z trudnością czerpiemy prawdziwą radość z życia. A przecież zdrowie i szczęśliwe życie jest dla nas tym najcenniejszym skarbem, o który powinnyśmy dbać w pierwszej kolejności.

Ideą powstania gabinetu jest dbałość o zdrowie, wygląd i dobre samopoczucie, zgodnie z powiedzeniem „ w zdrowym ciele zdrowy duch”. Sfera psychiczna, fizyczna i duchowa człowieka bardzo ściśle ze sobą współgra i przenika się nawzajem. Aby czerpać radość z życia musimy złapać balans między nimi. Ale jak to zrobić, gdy w obecnym tempie życia trudno złapać oddech?! Właśnie dlatego zapraszam do gabinetu na chwilę relaksu, odprężenia, zapomnienia o trudach życia codziennego. Tutaj w zaciszu kojącej muzyki, światła świec i unoszących się zniewalających zapachów można choć na chwilę odpocząć, wyciszyć się i nabrać nowych sił. Tutaj psychika i dusza doznają ukojenia a skóra i ciało nabierają nowego wyglądu – pięknieją.

W drodze do osiągnięcia pełni szczęścia, satysfakcji z siebie i swojego wyglądu ważny jest sposób odżywiania. To on w głównej mierze decyduje o naszym zdrowiu i samopoczuciu oraz wpływa na naszą samoocenę. Niejednokrotnie błędy w żywieniu a w konsekwencji niekontrolowany przyrost wagi ciała prowadzi do obniżenia poczucia atrakcyjności, złego samopoczucia, braku zadowolenia z siebie i z życia. W gabinecie BodyQuest odnaleźć można żywieniowy drogowskaz do ścieżki zdrowia, która prowadzi do lepszego zrozumienia swojego ciała, odzyskania wiary w siebie, nabrania nowej energii i ochoty do życia. Tutaj dokonują się zmiany w sferze fizycznej i psychicznej. Redukcja wagi łączy się z rozwojem osobistym. Tutaj można nauczyć się jak pokochać samego siebie.


- Zapraszam,
Czujesz, że Twój organizm
potrzebuje relaksu i odprężenia?
Twoja skóra potrzebuje odżywienia,
dotlenienia i nawilżenia?
Szukasz żywieniowego
drogowskazu do ścieżki zdrowia?
Chcesz zrzucić zbędne kilogramy
i poczuć się lżej?
Umów się na wizytę już dziś!
Zadbam o Twoje zdrowie i dobre samopoczucie